W HIP pełna mobilizacja!


Wielkimi krokami zbliża się najważniejsza dla nas impreza tego miesiąca! Stowarzyszenie „Historia i Pamięć” wyróżniono niezwykłym zaproszeniem. W najbliższy czwartek obchodzimy kolejną rocznicę NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI, w związku z nim,  zaproszono nas do wzięcia udziału w niezwykłym wydarzeniu. Gala odbędzie się w Gdańsku tuż na Motławą, prócz polityków z pierwszych stron gazet, udział w niej wezmą najważniejsi duchowni w kraju, a wśród nich generał dywizjibiskup polowy Wojska Polskiego, , arcybiskup metropolita gdański Sławoj Leszek Głódź.

Plik:Abp. Sławoj Leszek Głódź.JPG

Arcybiskup metropolita gdański Sławoj Leszek Głódź (Fot.Wikipedia)

 

Nasza grupa wystąpi na scenie, pośród zawodowych, znanych aktorów trójmiejskich scen, Wystąpimy z improwizacją, która po części stanie się ilustracją przedstawionych przez aktorów tekstów. Zadanie trudne, odpowiedzialne, wymagające niezwykłego zgrania i dbałości o wszystkie szczegóły. Jesteśmy przygotowani, wielokrotne próby, które odbywaliśmy w naszych gigantycznych przestrzeniach magazynowych przyniosły niezwykły efekt.

Prezes HIP Zbigniew Kabat udziela ostatnich wskazówek. (Fot. BSN)

 

Pamiątkowe zdjęcie tuż po serii prób. Jesteśmy gotowi! (Fot. BSN)

Jak zawsze, nie przewidujemy najmniejszych trudności, w pełnym rynsztunku, w pełnym oporządzeniu, wyruszamy autobusem w czwartek, we wczesnych godzinach porannych. Obszerna relacja z uroczystości już wkrótce na naszych stronach. Jesteś miłośnikiem historii? Masz ochotę być z nami? Zapraszamy! Żadnych wejściówek, żadnych biletów, tylko…historia i My!

m.

One comment on “W HIP pełna mobilizacja!

  1. Życzę wszystkim kolejnego sukcesu, (tego jestem pewny)i jak najmniej tremy. Prawdopodobnie uroczystości będą rejestrowane i transmitowane przez media lokalne i ogólnopolskie w programach informacyjnych. Panowie, trzymajcie fason, a my kciuki:)

    mf

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s