Widowisko w Tucholi. Kulisy (Cz2)


Bez wątpienia wczorajszy występ był próbą generalną przed imprezą, którą przygotowujemy w Kęsowie już jedenastego dnia czerwca. O ile w Tucholi pozwoliliśmy sobie na swoisty happening, tak w Kęsowie czeka nas rekonstrukcja konkretnego faktu z naszej przeszłości. To zupełnie inne wyzwanie, dodatkowo stworzone będzie w absolutnie innej skali, z udziałem wielu aktorów. Zaufano nam, a my zawsze dotrzymujemy słowa.

Przez chwilę miałem ochotę zaprezentować fotografie z naszego archiwum, gdzie udokumentowano nasze poszukiwania mostu Guderiana w Sokolu – Kuźnicy, jednak otrzymałem właśnie wiadomość, że czytelnicy oczekują kolejnych materiałów z wczorajszego widowiska. Jeszcze odrobina cierpliwości, wszak ona bez wątpienia jest cnotą.

Zasiadając do elektronicznego „pióra”, chciałem dokonać prezentacji gości, którzy nas wczoraj odwiedzili. Doszedłem jednak do wniosku, że odwiedzę ich osobiście, robiąc z naszymi przyjaciółmi wywiady i…, ale to niespodzianka. To wspaniali ludzie, którym trzeba poświęcić znacznie więcej czasu, niż kilka beznamiętnych słów w lakonicznym tonie. Zdecydowanie tak nie może być!

Oj, słyszę pierwsze słowa zniecierpliwienia, dobrze, wpierw galeria zdjęć z naszego sobotniego spotkania. Uwaga! Bez ingerencji w obraz, bez retuszów i innych zdobyczy oferowanych nam przez twórców programów graficznych, słowem…, „na żywo”.

…cdn

Fot. i tekst: m.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s