IV Piknik Militarny „Historii i pamięci”, podczas trwania 53 Dni Borów Tucholskich


 Dni Borów Tucholskich –  to największy cykl imprez, które trwają od siódmego lipca, a zakończą się 26 sierpnia. Przed nami morze spotkań, imprez kulturalnych, sportowych, a tak właściwie…, każdego rodzaju.

Wzorem lat ubiegłych Stowarzyszenie „Historia i pamięć” również ujęta jest w planie spotkań z mieszkańcami Tucholi, choć nie tylko, mamy w końcu wakacje.

Spotkamy się z Państwem już 21 lipca (sobota) pomiędzy 10:00, a 16:00 na IV Piknik Militarny (org. Stowarzyszenie Miłośników Borów Tucholskich „Historia i Pamięć”) tradycyjnie,  obok pizzerii „Verona”, miejsca, które przez pierwsze lata gościło nas pod swym przyjaznym dachem (Robercie, dziekujemy, pamiętamy:). Przygotowujemy bogaty program. Oczywiście wzorem lat minionych pojawi również i nasza kuchnia polowa, a w niej… pyszna, tradycyjna grochówka, którą przygotują mistrzynie i mistrzowie sztuki kulinarnej.

Na kilka godzin przeniesiemy się wspólnie w czasie po to, aby zarówno starszym i młodszym mieszkańcom przypomnieć fragmenty historii z dziejów Polski.

Serdecznie zapraszamy!

_________________________________

Zapis archiwalny z pierwszej majówki Naszego Stowarzyszenia.

(red)

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s