Strategia HiP –u na najbliższe dni


Późnym wieczorem, zakończyło się nasze cotygodniowe posiedzenie Stowarzyszenia HiP. Spotkanie zdominowała bulwersująca nas sprawa anonimu, o której pisaliśmy kilka dni temu. Postanowiono, że zostanie do Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy skierowane oficjalne pismo, z prośbą o identyfikację nadawcy anonimu na podstawie numeru IP. W chwili, kiedy sprawca zostanie ujawniony, wniesiemy pozew sądowy i zażądamy odszkodowania za straty moralne.

Kolejnym punktem dzisiejszego spotkania było utworzenie biura prasowego HiP z natychmiastowym skutkiem. Ustalono także, że pod egidą HiP, powstanie oficjalne czasopismo internetowe, a później tradycyjne papierowe, dodatkowo, stworzony zostanie specjalny kanał telewizyjny, który wpierw w wybrany dzień tygodnia, nadawać będzie swój godzinny program autorski. W miarę rozwoju formy i treści, częstotliwość nadawania wzrośnie według potrzeb i uznania widowni. Redaktorem naczelnym został Mariusz R.Fryckowski – niezależny dziennikarz społeczny, redaktorem wykonawczym Maksym Zieliński. Już za kilka dni, panom redaktorom wręczone zostaną legitymacje prasowe.

Kolejną sprawą, którą podjęto podczas dzisiejszego spotkania był wybór rzecznika Stowarzyszenia Miłośników Historii Borów Tucholskich „Historia i pamięć”, został nim Mariusz R.Fryckowski.

Podjęto również ustalenia w sprawie niezwykłej lekcji historii, która odbędzie się dziewiątego grudnia w Tucholskim Ośrodku Kultury. HiP przygotowała specjalne zaproszenia, które od jutra zostaną doręczane osobiście przez przedstawicieli stowarzyszenia.

Znalazła się również specjalna chwila, aby złożyć życzenia, wręczyć bukiet czerwonych róż i zaśpiewać tradycyjne „Sto lat…”naszej koleżance – Viktorii Pijewskiej. Viki…, raz jeszcze, wszystkiego najlepszego:)

Końcówkę dzisiejszego spotkania zajęły ustalenia w sprawie przeprowadzenia kolejnych lekcji historii w miejscowościach Iwiec i Wysoka, dokąd pojedziemy na zaproszenie tamtejszych władz świeckich i duchownych.

Już w najbliższym czasie, na naszych stronach pojawi się obszerne sprawozdanie ze wszystkich wydarzeń.

Komunikat specjalny.

Stowarzyszenie HiP jest żywo zainteresowane stałą współpracą ze specjalistą ds. księgowości. Oferty, prosimy kierować do pana prezesa Zbigniewa Kabata. Kontakt w zakładce „górnego menu”.

Zapraszamy do naszej witryny!

m.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s